Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Novinky
O nás
Členové
Semináře
Výuka
Výzkum
Knihovny
Fond E. Rádla
Galerie
Odkazy
Kontakty
logo_amfibios

Katedra filosofie a dějin přírodních věd

 

Seznam členů
Vedoucí doc. Mgr. Karel Kleisner, PhD.
Zástupce vedoucího Mgr. Tomáš Hermann, PhD.
Tajemník Mgr. Vojtěch Hladký, PhD.
Sekretariát Mgr. Lenka Sýkorová
Knihovník Mgr. Karel Kotrlý

 

kontakt (knihovna a sekretariát): filosof[at]natur.cuni.cz, linka 1921


VYUČUJÍCÍ a ZAMĚSTNANCI

prof. RNDr. PhDr. Zdeněk Neubauer hobit[at]natur.cuni.cz 1922*
prof. RNDr. Stanislav Komárek, Dr. stanislav.komarek[at]email.cz 1920
prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc. flegr[at]cesnet.cz 1821
Doc. Zdeněk Kratochvíl, Dr. zde[at]fysis.cz 1920
Doc. RNDr. Anton Markoš, CSc. markos[at]natur.cuni.cz 1926
prom. chem. Jiří Michálek, CSc. michalek[at]natur.cuni.cz 1925
Doc. PhDr. Břetislav Fajkus, CSc. filosof[at]natur.cuni.cz 1925
Doc. Mgr. Karel Kleisner, PhD. karel.kleisner[at]natur.cuni.cz 1923
Mgr. Vojtěch Hladký, PhD. vojtechhladky[at]seznam.cz 1930
Mgr. Tomáš Hermann, PhD. hermannt[at]centrum.cz 1923
RNDr. Anna Blahůšková annablahuskova[at]seznam.cz 1922
RNDr. Šárka Kaňková, PhD. kankova.sarka[at]gmail.com 1933
Mgr. Jana Švorcová, PhD.

jana.svorcova[at]natur.cuni.cz

1930
Mgr. Lucie Čermáková, Ph.D.

luckacermakova[at]centrum.cz

1923
Mgr. Josef Lhotský

josef.lhotsky[at]natur.cuni.cz

Mgr. Blanka Šebánková

blanka.sebankova[at]natur.cuni.cz

1930

 

DOKTORANDI

Mgr. David Bareš davidbares[at]seznam.cz
Mgr. Jakub Binter blinkboy[at]seznam.cz
Mgr. Jindřich Brejcha brejcha[at]natur.cuni.cz
Mgr. Boris Cvek cvekb[at]seznam.cz
Mgr. Lucie Čadková lucka.cadkova[at]seznam.cz
Mgr. Kateřina Drbalová (Řeháková) katerina.rehakova[at]ujep.cz
 Mgr. Jitka Fialová jita.fialova[at]seznam.cz
Mgr. Roman Figura roman.figura[at]email.cz 
Mgr. Milena Fridmanová
milena.fridmanova[at]gmail.com
Mgr. Petr Hampl p.hampl[at]email.cz
Mgr. Denisa Hladovcová denisa.hladovcova[at]gmail.com
Ing. Petr Houdek petr.houdek[at]gmail.com
MUDr. Jan Hrudka

jan.hrudka[at]gmail.com

Mgr. Martin Hula

martin.hula[at]natur.cuni.cz

 Mgr. Jacques Joseph lepabouk[at]gmail.com
Mgr. Robert Kanócz robertkanocz[at]centrum.cz
 Ing. Vladimír Klimeš thorin0[at]seznam.cz
Mgr. Jiří Klouda jiri.kl[at]centrum.cz
Mgr. Jakub Kocurek jakoc[at]volny.cz
Mgr. Ondřej Kočnar okocnar[at]gmail.com
Mgr. Tomáš Kočnar tomas.kocnar[at]gmail.com
Mgr. Michaela Košová michaela.kosa[at]gmail.com
Mgr. Karel Kotrlý
karel.kotrly[at]natur.cuni.cz
1921
Pavel Koziol xkoziolp[at]seznam.cz 
Mgr. Radim Kuba radim.kuba[at]natur.cuni.cz
Mgr. Aleš Kuběna  akub[at]vsup.cz
Mgr. Gabriela Kůstová gabinecka[at]yahoo.co.uk  
Mgr. Josef Lhotský josef.lhotsky[at]natur.cuni.cz  
Mgr. Ing. Lenka Linke (Klčová) lenka.linke[at]gmail.com
Mgr. Eliška Luhanová  eliska.luhanova[at]natur.cuni.cz
Mgr. Jakub Makal makaj8ar[at]natur.cuni.cz 
PhDr. Marcel Martin marcelmartin[at]seznam.cz
Mgr. Matyáš Müller 11435[at]mail.fhs.cuni.cz
Mgr. Jan Musil jan.musil[at]ujep.cz 
Mgr. Marie Novotná (Kopřivová) marie_nov[at]seznam.cz
Bc. Pavel Oulovský paveloulovsky[at]centrum.cz
Mgr. Irena Pátková
irena.patkova[at]centrum.cz
Mgr. Ondřej Pavlovič pavlovic.on[at]gmail.com 
Mgr. Pavel Pecháček pavel.pechacek[at]gmail.com
 Mgr. Lenka Příplatová priplato[at]natur.cuni.cz 
Mgr. Kristina Pundová krispunda[at]seznam.cz
Mgr. Adam Radechovský gellan[at]atlas.cz
Mgr. Ludmila Reindl Friedl (Friedlová) ludmila.friedl[at]gmail.com
Mgr. Jakub Rídl ridlj[at]img.cas.cz
RNDr. Tomáš Rieger M.Sc. tomasrieger[at]centrum.cz
Mgr. Michal Schmoranz tenhle[at]yahoo.com
Mgr. Renata Slavíková renata.slavikova[at]centrum.cz
Mgr. Vladimír Socha
v.socha[at]seznam.cz
Mgr. Milan Souček milansoucek[at]yahoo.com 
Mgr. David Stella M.Sc. david.stella[at]natur.cuni.cz
Mgr. Jiří Stránský j.stransky[at]seznam.cz
Mgr. Blanka Šebánková blanka.sebankova[at]natur.cuni.cz
Mgr. Jan Toman tomanj[at]natur.cuni.cz  
Mgr. Vít Třebický vit.trebicky[at]gmail.com  
Mgr. Ivana Vajdová ivanavajdova[at]gmail.com
Mgr. Dan Vávra esperidif[at]centrum.cz
Ing. Michaela Zemková misa.zemkova[at]seznam.cz

 

STUDENTI

 

Anna Babuská Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Veronika Dostálová verka.dost[at]seznam.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Johana Hořejší johana_[at]centrum.cz
Martin Hunčovský
Lukáš Joudal lukas.joudal[at]natur.cuni.cz 
Robin Kopecký r.kopecky[at]seznam.cz
Zuzana Matějková
Ondřej Nekola
Julie Nováková julie.novakova[at]gmail.com 
Veronika Pichová pichova.veronika[at]centrum.cz
Šimon Pokorný simon.pokorny[at]evangnet.cz 
Marco Stella marco.stella[at]email.cz
Kateřina Sýkorová
Petr Tureček petr.turecek[at]natur.cuni.cz


 


SPRÁVA WEBU

 

 

Mgr. Jindřich Brejcha brejcha[at]natur.cuni.cz
Mgr. Pavel Pecháček pavel.pechacek[at]gmail.com

 

* * telefonní číslo je 221 95 + 4-místná linka v tabulce

 

správa sítě: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript