logo PřF UK

Letní výcvikový kurz TV I. Albeř


Letní výcvikový kurz pro 1. ročníky

 

Zrušení kurzů v Albeři - Letní kurz TV I.
vzhledem k současné situaci a vládním omezením v souvislosti s pandemií koronaviru se na základě dohody se studijním oddělením a krizovým štábem fakulty ruší oba termíny letního kurzu TV I. ve výcvikovém středisku Albeř. Nelze očekávat, že by byly v plánovaném termínu kurzu povoleny studijní a sportovní akce pro více než 100 lidí. Kapacita kurzů a očekávaná účast byla 150 studentů na každý termín. Zapsaným studentům bude studijním oddělením předmět omluven bez kreditového ohodnocení. Za tento předmět tedy kredit nezískáte, ale studijní povinnost se Vám nepřenáší do dalšího akademického roku a na předmět se v podstatě nahlíží jako na splněný. Protože se jedná o velice oblíbený všesportovně pojatý kurz v atraktivním prostředí České Kanady, na který studenti rádi vzpomínají, dáme Vám možnost se ho zúčastnit příští akademický rok v rámci předmětu Letní kurz TV volitelný. Standardně je nabídka kurzů pro předmět Letní kurz volitelný totožná s předmětem Letní kurz TV II. (LVK II), ale v tomto výjimečném případě Vám umožníme zapsat se v rámci stanovené kapacity i na kurz v Albeři!

Pokud máte chuť letos s námi vyrazit na jiné letní kurzy, projděte si nabídku kurzů LVK II, kontaktujte vedoucího kurzu a podejte si žádost o dodatečný zápis předmětu Letní kurz Tv II nebo Letní kurz TV volitelný (jen připomínám, že volitelnou formu letního kurzu můžete zapisovat opakovaně každý akademický rok). Zápočet s kreditem tak získáte za dodatečně zapsaný předmět. O plánovaný kredit a sportovní zážitek tak nepřijdete! Těšíme se opět (snad brzy) při sportování na viděnou!

 
Termín:

1. termín:   6. - 13. 6. 2020,   vedoucí kurzu: Mgr. Lukáš Frantál, frantal@natur.cuni.cz

2. termín:   13. - 20. 6. 2020,   vedoucí kurzu: Mgr. Vít Starý, vit.stary@natur.cuni.cz

(Veškeré dotazy směřujte vždy k vedoucímu kurzu daného termínu)

 
Místo konání:
Výcvikové středisko UK Albeř, Nová Bystřice, 378 33.

Výcvikové středisko Univerzity Karlovy v Albeři je zařízení určené pro výcvikové kurzy a soustředění studentů, pro rekreace zaměstnanců a ostatní akce UK. Nachází se v blízkosti obce Nová Bystřice, u rybníka Osika, který byl založen již v 16. století. Rozloha rybníka je 67 ha s maximální hloubkou 5 m.

ZOBRAZIT V MAPĚ   49.0265308N, 15.1504167E
Mapa okolí tábora

 
Cena kurzu: 2200 Kč
(zahrnuje ubytování, stravu a rekreační poplatek obci)

 
Doprava:
Na kurz bude vypraven jeden autobus, jeho dopravu je potřeba zaplatit předem, pro ostatní účastníky je doprava individuální. Pokud bude dostatek zájemců pro vypravení dalšího autobusu, bude přiobjednán.

 
Ubytování:
Tábor leží ve výšce 650 m n. m. podobně jako např. Špindlerův Mlýn - tomu je třeba přizpůsobit vybavení. Spí se ve dvoulůžkových stanech s podsadou, vybavených molitanovými matracemi a malou poličkou.

 
Stravování:
3x denně - kuchyně zajišťuje také vegetariánskou nebo dietní (např. bezlepkovou) stravu. Je potřeba na dietu upozornit vedoucího kurzu zároveň s přihláškou.

Program kurzu

 
Povinná výbava:
teplý spacák, karimatka, čelovka (baterka), boty a oblečení na sport a turistiku, tj. tepláky a tenisky (min. 2x pro případ větších dešťů), větrovka nebo silnější bunda, plavky, osobní léky!

Další užitečné věci:
holínky, šusťáková souprava, sluneční brýle, čepice proti slunci, krém na opalování, repelent proti hmyzu.

Věci pro radost:
hudební nástroje + notové záznamy (koncert v klášteře), poznámkový blok, knížka, polštářek.

 
Osvobození:

 
Pokyny pro přihlašování a platbu:
Studenti jsou povinni mít v SISu zapsaný předmět letní kurz TV I (MS730LK). Žádné rozvrhové lístky k tomtuto předmětu v SISu nejsou, stačí se přihlásit přes proklik na konkrétní termín kurzu a vyplnit formulář.

Přihláška (přístupná od 27.4. do 10.5.2020):

Seznam přihlášených účastníků (pouze osobní čísla).
!!! Při výběru termínu a odeslání přihlášky není možné dále vybrané termíny měnit (pouze ze závažných zdravotních důvodů potvrzených lékařem) !!!

Termín pro přihlašování i platbu kurzu: 27.4.–10.5.2020

Cena kurzu: 2200 Kč

Na účet: 38533021/0100
Variabilní symbol: 415504008
Specifický symbol: slouží k identifikaci platby, je vždy devítimístný s následující strukturou ABBBBBBBB
:

Tato platba se provádí převodem či vkladem hotově na účet. Poplatek za převod ze zahraničí hradí plátce. Pokud bude stržen příjemci, bude poplatek požadován v hotovosti přímo na kurzu.

 
Cena autobusu: 350 Kč
Platba za dopravu bude hrazena v hotovosti na KTV, SCUK Bruslařská 10, Praha 10 u paní sekretářky M. Richtrové (č. dveří 148) pouze v těchto dnech:

úterý 11. 5. 2020
pátek 15. 5. 2020

 
Storno poplatky:
méně než 7 dní: 50 % z ceny kurzu.
V závažných případech (zranění, dlouhodobá nemoc) bude postupováno individuálně.

Fotky z minulých ročníků:
http://ktv.rajce.idnes.cz/LVK1_Alber_7.-14.6.2014/
http://ktv.rajce.idnes.cz/LVK1_Alber_14.-21.6.2014/

 

[nahoru]