Kolik byste byli ochotni zaplatit za hezké a kvalitní fakultní tričko?

Pod 100 kč, v zásadě na to kašlu.
8% (41 hlas)
100 - 200 kč, zájem bych měl(a), ale nesmí to být drahé.
33% (180 hlasů)
200 - 300 kč, když to bude fakt pěkné, proč ne.
50% (271 hlas)
Nad 300 kč, za opravdovou kvalitu si rád(a) připlatím.
9% (50 hlasů)
Celkem hlasů: 542

Komentáře

Hlasovala jsem 100-200, protože to podle mě je taková běžná a rozumná hladina cen triček s potiskem. Hlasovala bych i pro 200-300, ale ruku na srdce, kdo mi zaručí, že to “fakt pěkné” bude a nebude to jen o stovku dražší než by muselo být? Prostě do dvou stovek bych si fakultní tričko koupila ať už bude (skoro) jakékoliv, dražší už by se mi muselo trefit do vkusu - a to je pak těžké.

Obrázek uživatele Jan Kriz

Fakultní trička není výdělečná akce. Takže v ceně se plně promítají náklady, které odpovídají kvalitě (případně vybranému dodavateli).

Dodavatel se vždy vybírá tak, aby dokázal poskytnout požadované zboží v požadované kvalitě a zároveň aby byl co nejlevnější. (Korupci si u takovéto akce nedokáži představit, není to zakázka za miliony z erárních peněz)

Proto tedy požadované zboží bude objednatel vybírat i mimo jiné podle cílové ceny trička.

Takže je to samozřejmě na objednateli, který by to měl zaručit;-) Tedy akademickém senátu.

Jan Kříž

Přihlásit se k odběru Comments for "Kolik byste byli ochotni zaplatit za hezké a kvalitní fakultní tričko?" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments