Náš osudový Madagaskar

Obrázek uživatele MSI

Moc děkujeme všem, kteří přišli na poslední letošní madagaskarskou přednášku. Bylo nás tam opět hodně a už se těšíme na další ročník.

Na konci příspěvku si můžete prohlédnout pár fotek.

Rádi bychom vás pozvali na další přednášku z našeho madagaskarského cyklu. Tentokrát se můžete těšit na:

Název:

Náš osudový Madagaskar

Kdy:

Středa 15. dubna 2015, 18:00

Kde:

Viničná 7, Praha 2, Přírodovědecká fakulta UK, Velká zoologická posluchárna (2. patro)

Přednáší:

Monika a Jirka Vackovi

Anotace:

Dvě nezapomenutelné cesty, které dělily skoro přesně tři roky, podnikli autoři na tento unikátní ostrov v Indickém oceánu nedaleko afrického kontinentu. První poznání bylo s batůžky na zádech, druhé na jejich oblíbených kolech. Poznali známá turistická místa a národní parky i odlehlé oblasti, kam turista málokdy zavítá, vyzkoušeli snad všechny možné způsoby dopravy po ostrově a setkali se s mnoha příjemnými Malgaši. V této přednášce nahlédnete do naprosto jedinečného biologického a botanického ráje, ale hlavně do života obyčejných lidí. Poznáte skutečný Madagaskar s jeho klady i zápory.

Vstup ZDARMA díky finanční podpoře Přírodovědecké fakulty UK; registrovaní Přírodovědci, kteří se prokážou kartou, dostanou drobný dárek

Více informací na:

Organizátoři:

Michal a Zuzana Šímovi

Přihlásit se k odběru Comments for "Náš osudový Madagaskar" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments