Přidat komentář


Přečtěte si Pravidla pro psaní článků na tento web a Rychlé tipy pro váš (první) článek. Viz též Weby na fakultě – návody, tipy a triky.

Upozorňujeme, že kvůli cachování (vyrovnávací paměti) se nový obsah nemusí zobrazit hned, ale až se zpožděním, v některých případech až půl hodiny.Ano, třeba na https://is.cuni.cz/studium/rozvrhng/roz_nastaveni.php?skr=2010&sem=1&fak… (je to také vidět v aplikaci rozvrhu v levo nahoře pod nadpisem) je vidět, že musíš mít vybrán aktuální akademický rok a semestr. Pak teprve se můžeš proklikávat na svůj obor a předměty a tak. V NMgr. studiu se dost často řeší předměty až na prvním katedrovém semináři (typicky v úterý od 15). Jaký je kód toho předmětu Fluorescenční mikroskopie v biologii? Nemohu jej v SISu najít. Jestli myslíš https://is.cuni.cz/studium/predmety/index.php?do=predmet&kod=MB140C75 tak rozvrh je na https://is.cuni.cz/studium/rozvrhng/roz_predmet_macro.php?fak=11310&skr=… U praktik je normální, že se učí jen v několika blocích párkrát za rok a ne každý týden, ale tam ten rozvrh vypadá opravdu divně. :-) Asi nezbude než se zeptat vyučujícího… Mailového kontaktu s většinou lidí se tady netřeba obávat.

—-
Sledujte aktuální dění okolo senátu: https://www.natur.cuni.cz/fakulta/senat/

Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.