Děkanský sportovní den 21. 4. a 28.-30. 4. 2010

Obrázek uživatele honsk

Čas se opět naklonil a tak tu máme další děkanský sportovní den. V novince KTV nadete program, časy, podrobnosti a kontakty pro přihlášení. A že je opět na co se přihlašovat! Opět na Vás čeká:

akademická aerobic show, streetball, sportovní lezení, volejbal, noční orientační závod smíšených dvojic, pěší a vodní turistika, fotbal, softbal, florbal, tenis, power-yoga, aqua-aerobic a plavání

Tak neváhejte a přihlaste se sami nebo dejte s kamarády dohromady tým. Zkrátka přijďte si provětrat pírka ;-)