Děkanský sportovní den 21. 4. a 28.-30. 4. 2010

Obrázek uživatele honsk

Čas se opět naklonil a tak tu máme další děkanský sportovní den. V novince KTV nadete program, časy, podrobnosti a kontakty pro přihlášení. A že je opět na co se přihlašovat! Opět na Vás čeká:

akademická aerobic show, streetball, sportovní lezení, volejbal, noční orientační závod smíšených dvojic, pěší a vodní turistika, fotbal, softbal, florbal, tenis, power-yoga, aqua-aerobic a plavání

Tak neváhejte a přihlaste se sami nebo dejte s kamarády dohromady tým. Zkrátka přijďte si provětrat pírka ;-)

Komentáře

Obrázek uživatele Jan Kriz

Pro kompletaci informací dodám, že dne 30.4 (pátek) je výuka zrušena, pro nerušené sportování;-)

Zdroj - harmonogram akademického roku 2009/2010.

 

Aktivity ve středu 21.4 a ve středu a čtvrtek 28. a 29.4 probíhají za běžné výuky, jsou ale plánovány na odpolední a večerní dobu, takže by vám nemělo nic bránit se zúčastnit.

Z programu bych vyzdvihl tradiční noční orientační běh smíšených dvojic v předvečer děkanského dne. Více informací ZDE. Nutné přihlášení předem (stejně jako na některé další aktivity).

Jan Kříž

Přihlásit se k odběru Comments for "Děkanský sportovní den  21. 4. a 28.-30. 4. 2010" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.