Informační seminář Odborná způsobilost k výkonu nelékařské zdravotnické profese odborného pracovníka v laboratorních metodách (AKK)

Obrázek uživatele Jan Kriz

Seminář Odborná způsobilost k výkonu nelékařské zdravotnické profese odborného pracovníka v laboratorních metodách se koná 31. 5. 2016 od 14:00 přibližně do 15:30.

Seminář se koná ve Velké geologické posluchárně, Albertov 6, Praha 2, 1. mezipatro .

Účastníci mohou získat přehled o požadavcích pro získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání odborného pracovníka v laboratorních metodách a informace o dalším možném profesním růstu bioanalytika.

Dále uslyší informace o absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu Odborné zdravotnické laboratorní metody, doplněné o vlastní zkušenosti a poznatky, zejména o tom, jakým způsobem se lze na kurz přihlásit, jaká je jeho časová a finanční náročnost, rozsah probírané látky další tipy.

Podrobné informace zájemci naleznou na tomto odkazu: http://ipsc.cuni.cz/IPSC-6.html?event=13315&lang=cz

Registrace je možná zde: http://ipc1.cuni.cz/reg/index.php?event=345

Přihlásit se k odběru Comments for "Informační seminář Odborná způsobilost k výkonu nelékařské zdravotnické profese odborného pracovníka v laboratorních metodách (AKK)" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.