Kariérní den PřF UK 2016

Obrázek uživatele Michal Andrle

Stejně jako v loňském roce bude i letos věnován jeden den na naší fakultě studentům a jejich budoucímu uplatnění na trhu práce. V bohatém programu si můžete vybrat z přednášek v oblasti kariérního poradenství, prezentací jednotlivých společností či kariérního koučování. Veletrhu pracovních příležitostí se zúčastní celkově 16 společností, jejichž obory činnosti pokrývají všechny sekce naší fakulty. Na Albertov 6 můžete zavítat mezi 10 - 16 hodinou.

Program přednášek (Mineralogická posluchárna, Albertov 6,    1. patro napravo od schodů, místnost 129):

10.00 Úvodní slovo
10.05 Přednáška firmy Drill - hledání zaměstnání, jak napsat životopis kariérní poradenství
11.00 Aon Central and Eastern Europe  geografie, geologie
11.20 ExxonMobil geologie, chemie
11.40 Bayer chemie
12.00 - 13.00 Pauza na oběd
13.00 Přednáška firmy Drill jak uspět u přijímacího pohovoru kariérní poradenství
13.40 ProjectPharm vývoj léčiv
14.00 Medicem vývoj zdravotnických prostředků
14.20 Synlab czech  laboratorní služby
14.40 Contipro vývoj léčiv a kosmetických prostředků
15.00 Eures práce v zahraničí, kariérní poradentsví

Program „Kafe s koučem“ – (ProFontes) – profesionální kariérní koučing

Omezený počet míst - zájemci se mohou hlásit ZDE. Každý slot je otevřen jen pro jednoho studenta. Další zájemci budou považováni za náhradníky a budou o této své roli spraveni.

Koučování bude probíhat po celou dobu trvání veletrhu v  místnosti G2 (one-to-one interview).

Seznam všech zůčastněných společností (stánková prezentace v prostorách budovy Albertov 6):

Image icon Kariérní den 2016 - plakát2.33 MB
Přihlásit se k odběru Comments for "Kariérní den PřF UK 2016" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments