Kde sehnat učebnice a studijní texty

Obrázek uživatele SKAS

Požadavky na učební texty se velmi liší předmět od předmětu. Mnoho zdrojů je elektronických a jsou poskytovány přednášejícími. Pokud má předmět svůj Moodle kurz (fakulta Moodle právě zavádí, do několika let by všechny předměty měly mít svůj Moodle kurz), naleznete všechny odkazy a soubory tam. Požadavky jednotlivých vyučujících naleznete v SIS, v kolonce literatura.

Učebnice jsou dostupné v příslušných knihovnách – studijní výpůjčka trvá celý semestr. Učebnice si můžete také shánět v naší elektronické burze skript.

Studenti mezi sebou sdílí mnoho studijních materiálů. Je vždy nutno brát ohled na autorská práva a na (ne)kvalitu materiálů získaných z neověřených zdrojů. v poslední době je pro výměnu často používán Facebook, který se však pro tento účel příliš nehodí. Oblíbená jsou uzavřená studijní fóra – biologické Biofórum a geografická Brokolice.

BURZA SKRIPT:

Přihlásit se k odběru Comments for "Kde sehnat učebnice a studijní texty" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments