Kde trávit čas a studovat na Albertově 6 (i jinde na fakultě)?

Obrázek uživatele SKAS
Čtvrtek, 25 Únor, 2016 - 13:00

I na základě dotazů si uvědomujeme, že zejména v budově na Albertově 6 chybí vhodné prostory pro studování nebo skupinovou práci. Pokoušíme se na situaci myslet a řešit jí. Přinášíme souhrn možností, které jsou nyní k dispozici.

Předně si bohužel musíme uvědomit, že Albertov 6 a jeho učebny jsou velice vytížené a stavba není dimenzována na současný provoz, proto to je to s jakýmikoliv prostory navíc komplikované.

Na Albertově 6 vznikl studentský klub s bufetem. Jeho zadní část je sice nevelká, ale dá se rezervovat a mimo čas oběda může vhodně posloužit ke studijním účelům. Provoz klubu také probíhá i po skončení otevírací doby bistra. Více zde: https://www.natur.cuni.cz/fakulta/sprava-budov/studentsky-klub/. Pro přípravu vlastního jídla nově slouží veřejně přístupný kout s mikrovlnnou troubou ve druhém patře Albertova 6 (u schodů do počítačové studovny).

Pokud u vaší práce nepotřebujete mluvit, vyhovujícími prostory jsou knihovny, popřípadě počítačové studovny. Do učeben s počítači K1 a K2 je možný vstup oproti ISICu zanechanému na katedře Kartografie a Geoinformatiky. Stejný princip půjčování platí i pro učebny geologické sekce, pokud v nich nejsou sbírky, drahé vybavení, anebo zrovna probíhající výuka. ISIC se pak nechává na vrátnici.

Vhodné prostory k práci naleznete i v jiných budovách fakulty. V budově chemie v Hlavově 8 se nachází klub Chladič: https://www.natur.cuni.cz/chemie/klub-chladic a taktéž se dá rezervovat.

Další vhodné prostory se dají najít ve Viničné 7 v budově biologických kateder. Jednak jde o knihovnu, kde je jak “tichá”, tak “diskuzní” zóna, k dispozici je také denní místnost ve třetím patře (severní část nové půdy).

I v ostatních budovách se učebny dají půjčit oproti ukázání/ponechání ISICu na vrátnici. Na SIS se lze najít rozvrhy jednotlivých učeben (Rozvrh NG > Učebny) a podle vašich potřeb si poté vybrat.

Za SKAS Tomáš Janík

Přihlásit se k odběru Comments for "Kde trávit čas a studovat na Albertově 6 (i jinde na fakultě)?" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments