Nabídka práce - Přírodovědný analytik v Brně

Obrázek uživatele Jan Kriz

Státní rostlinolékařská správa vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici

Přírodovědný analytik – diagnostik
(Specialista POR)

Náplň práce

  • laboratorní kontrola chemického složení přípravků na ochranu rostlin zejména metodami
  • kapalinové a plynové chromatografie s MS detekcí,
  • laboratorní fyzikální-chemické a technické zkoušky přípravků na ochranu rostlin,
  • vyhodnocování individuálních laboratorních analýz,
  • podíl na vývoji, ověřování a přípravě metodik pro laboratorní analýzy.

Požadavky

  • ukončené vzdělání chemického směru
  • praxe s výše uvedenými technikami velkou výhodou
  • porozumění a schopnost práce s anglickým odborným textem
  • dobrá znalost práce na PC, zejména MS Office
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, aktivní zájem o obor

Nabízíme

  • Odměňování dle tabulek pro státní správu s možností osobního ohodnocení
  • Možnost školení a odborného růstu
  • Benefity, stravenky, pružná pracovní doba, 25 dnů dovolené
  • Nástup dle dohody

Místo výkonu práce
Oddělení laboratoře pesticidů, Zemědělská 1a, 613 00  Brno

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na email: tomas.zrubec@srs.cz. V odpovědi
uveďte, prosím, konkrétní název pozice.
Státní rostlinolékařská správa
Oddělení personální a mzdové
Ztracená 1099/10
161 00  Praha 6 - Ruzyně

Přihlásit se k odběru Comments for "Nabídka práce - Přírodovědný analytik v Brně" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.