Komise ke státnicím bc

Ahoj, chtěla bych se zeptat - podle čeho se určuje komise k bakalářským státnicím, resp. katedra, na které dotyčný zkoušku skládá?

Příklad: dotyčný je na bakalářských státnicích na katedře botaniky (jak je napsáno v SISu) a v komisi jsou skoro samí botanici, ačkoliv nikdy žádný botanický předmět neměl a bakalářku psal taky na jiné katedře.
Přihlížela by komise k tomu, že jde dotyčný dejme tomu na parazitologii a je orientován na něco jiného a bude se ho ptát přednostně na otázky z jeho absolvovaných předmětů, nebo se lze obávat, že se budou ptát na kytky prostě proto, že to jsou botanici?

Dík :)
Máte případně někdo takové zkušenosti?

Tak jsem si odpověděla sama. 90 % učení se na státnice jsem věnovala otázkám z předmětů které jsem neměla (protože předpisy o SSZ připouští, že se na to lze ptát a většina komise byla z tohoto oboru). Nikdo to ale nechtěl - ptali se (a nejen mě, ale i všech ostatních, kteří jsme tam ten den byli) jen na předměty, které jsme měli zapsané…

Přihlásit se k odběru Comments for "Komise ke státnicím bc" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments