Albertovské stráně 2013

Obrázek uživatele Jan Kriz
Středa, 15 Květen, 2013 - 09:00 - 18:00

Brigáda na stráních

Tradiční setkání přátel albertovských strání na jarní brigádě se uskuteční ve středu 15. května od 9 do 18 hodin. Letos budeme kosit, bojovat s invazními rostlinami, uklízet veškerý nepořádek na stráních a upravovat místní cestičky.

Cílem je udělat prostor vlastněný Univerzitou Karlovou (ve správě Přírodovědecké fakulty) příjemný jak lidem, tak přírodě - vše pod metodickým vedením doc. Jana Frouze z Ústavu životního prostředí.

Akce je otevřena nejenom studentům a pracovníkům Univerzity Karlovy, ale všem přátelům Albertovských strání z řad ostatních institucí i široké veřejnosti. Na místě budou připraveny potřebné pracovní nástroje a práce bude organizována. Stačí se objevit kdykoli během dne, třeba jen na půl hodiny mezi přednáškami.

Pro účastníky bude opět připraveno večerní posezení v blízké kuželkárně, s možností potkat se i s vedením Přírodovědecké fakulty. Každý účastník brigády získá poukázku na jeden nápoj (pivo/limo) zdarma.

Předchozích ročnících si můžete více přečíst na webu Studentské Unie Přírodověda.

Kontaktní osoba:
Jan Kříž
jan.kriz@natur.cuni.cz
mobil: 728 831 726

V blízké zahradě psychiatrické léčebny se ve stejný den odpoledne uskuteční Piknik pořádaný Spolkem mediků českých - ideální příležitost si ze strání odskočit na něco dobrého na posilnění.

Albertovské stráně 2013

Přihlásit se k odběru Comments for "Albertovské stráně 2013" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.