Anketa - studentské hodnocení kvality výuky

Obrázek uživatele SKAS

Na Přírodovědecké fakultě probíhá vlastní hodnocení výuky studenty. To pomáhá především vyučujícím, kteří mají možnost zlepšovat výuku svých předmětů. Zároveň anketa poskytuje informace pro management fakulty a pro fakultní kontrolní mechanismy. v neposlední řadě také zprostředkovává informace o předmětech mladším studentům.

V současnosti probíhá anketa kombinovanou formou papírových dotazníků na konci semestrů a elektronických dotazníků v SIS. Pro efektivní fungování je třeba, aby se do hodnocení zapojilo co nejvíce studentů. Výsledky z minulých ročníků můžete nalézt na webu fakulty.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA:

Přihlásit se k odběru Comments for "Anketa - studentské hodnocení kvality výuky" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments