Biomach

Obrázek uživatele SKAS

Webové stránky www.biomach.cz jsou z velké části vytvořené studenty Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Formou přehledných výpisků kompletně pokrývají učivo středoškolské biologie a v některých pasážích ho značně přesahují a rozšiřují.

 
Obsah webu, primárně určeného středoškolákům, je rozdělen do osmi sekcí, které kopírují oblasti biologie probírané na středních školách: obecná biologie, buněčná a molekulární biologie, mikrobiologie a virologie, biologie rostlin a hub, biologie živočichů, biologie člověka, genetika, ekologie a ochrana přírody, aktuálně pracujeme i na nové sekci biologie protist.
 
Zájemci tu najdou kompletní poznámky ze středoškolské biologie vedené formou přehledných, odrážkovaných výpisků. Obsah je navíc doplněn interaktivními prvky (videa, prezentace) a mnoha rozšiřujícími materiály, které (někdy značně) přesahují úroveň látky střední školy. Nedílnou součástí webu je i sekce věnovaná procvičování, kde je pro studenty připravena nejen řada opakovacích testů, ale i poznávačky organismů.
Přihlásit se k odběru Comments for "Biomach" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.