Blog uživatele Jan Pačes

Obrázek uživatele Jan Pačes

Happening "Za budoucnost českého vysokého školství"

Po účasti na předešlých akcích na podporu financovaní vědy a školství a dodržování politických slibů si vás dovolím pozvat na akci následující, která se koná v pondělí 25. 9. od 7:00 před Úřadem vlády: (Popis akce cituji z příslušné facebookové události.)

11. září jsme se poprvé shromáždili, abychom rozdali přícházejícím ministrům a ministryním uzlíky, aby na nás, doktorandky a doktorandy a celé vysoké školství, nezapomněli.

Obrázek uživatele Jan Pačes

Interní pokyny pro podávání nových projektů GAUK 2018

Interní pokyny pro podávání
nových projektů GAUK 2018