Blog uživatele Michal Andrle

Obrázek uživatele Michal Andrle

Brigáda pro studenty - zajištění chodu Týdne vědy a techniky

Přijďte se podílet na organizaci interaktivních expozic, které opět pořádá největší vědecký festival v České republice Týden vědy a techniky AV ČR v budově Akademie věd na Národní 3 v Praze. Hledáme studenty, kteří by se formou stáže podíleli na této části programu a vložili do ní kus sebe. Budete mít možnost odhalit, jak se dokážete orientovat v prostoru, zjistíte, jaké máte prostorové myšlení. Vyzkoušíte si chirurgické šití, projdete se v nadživotním modelu srdce, či se s námi vypravíte do světa rostlin. Pokud Vás zajímá věda, máte rádi společnost a umíte se dobře bavit, je Vám tato příležitost šitá na míru.

Přihlásit se k odběru RSS - Blog uživatele Michal Andrle Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments