Brigáda pro studenty - zajištění chodu Týdne vědy a techniky

Obrázek uživatele Michal Andrle

Přijďte se podílet na organizaci interaktivních expozic, které opět pořádá největší vědecký festival v České republice Týden vědy a techniky AV ČR v budově Akademie věd na Národní 3 v Praze. Hledáme studenty, kteří by se formou stáže podíleli na této části programu a vložili do ní kus sebe. Budete mít možnost odhalit, jak se dokážete orientovat v prostoru, zjistíte, jaké máte prostorové myšlení. Vyzkoušíte si chirurgické šití, projdete se v nadživotním modelu srdce, či se s námi vypravíte do světa rostlin. Pokud Vás zajímá věda, máte rádi společnost a umíte se dobře bavit, je Vám tato příležitost šitá na míru.

Stáž je honorovaná: 100 Kč/hod.

Přihlásit se můžete do 23. 10. 2015

Kdy? 2. – 13. 11.

Kde? Akademie věd ČR, Národní 3, Praha 1

Kontakt:
Ing.      Eva Jurková
TEL.:+420 724 261 737
e-mail: jurkova@ssc.cas.cz

Přihlásit se k odběru Comments for "Brigáda pro studenty - zajištění chodu Týdne vědy a techniky" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments