Blog uživatele MSI

Madagaskar po deseti letech

Milí přátelé Madagaskaru,

rádi bychom vás pozvali na poslední letošní přednášku, kde se mimo jiné dozvíte i to, proč se v Praze už více než deset let scházíme a povídáme si o tomto úžasném ostrově.

Můžete se tedy těšit na:

Téma: Madagaskar po deseti letech

Přednášející: RNDr. Filip Husník, evoluční biolog, Parazitologický ústav AV ČR, České Budějovice

Kdy: středa 11. května 2016 od 18:00

Masochistův návrat na místo činu - Vanilkové pobřeží

Pár fotek dokumentující skělou Tomovu přednášku naleznete o kousek níž :). Těšíme se na příště.

Zveme vás na další přednášku z našeho madagaskarského cyklu, tentokrát:

Přednáší: Tomáš Jůnek
Téma: Masochistův návrat na místo činu - Vanilkové pobřeží

Kdy: středa 16. března 2016 v 18:00

Kde: Viničná 7, Praha 2, Přírodovědecká fakulta UK, Velká zoologická posluchárna (2. patro)

Zvyky na Madagaskaru

Ve středu 13.1. 2016, v 18:00, se na Přírodovědecké fakultě UK, Viničná 7, ve Velké zoologické posluchárně uskuteční přednáška “Zvyky na Madagaskaru”.

Přednáší Hajasoa Tata

Náš osudový Madagaskar

Moc děkujeme všem, kteří přišli na poslední letošní madagaskarskou přednášku. Bylo nás tam opět hodně a už se těšíme na další ročník.

Na konci příspěvku si můžete prohlédnout pár fotek.

Rádi bychom vás pozvali na další přednášku z našeho madagaskarského cyklu. Tentokrát se můžete těšit na:

Název:

Náš osudový Madagaskar

Kdy:

Středa 15. dubna 2015, 18:00

Kde:

Obrázek uživatele MSI

Ostrovem lemurů: nejen za obratlovci Madagaskaru

Děkujeme všem za účast na naší přednášce (na konci příspěvku najdete pár fotek) a těšíme se na další setkání 15. dubna v 18:00.

Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali na dlaší přednášku z našeho madagaskarského cyklu. Tentokrát se můžeme těšit na:

Název:

Ostrovem lemurů: nejen za obratlovci Madagaskaru

Kdy:

Středa 4. března 2015, 18:00

Kde:

Obrázek uživatele MSI

Podivní tvorové baobabího lesa: expedice do Kirindy Forest na západě Madagaskaru

Lepší start do nové přednáškové sezóny jsme si ani nemohli přát. 21. ledna 2015 přišlo zhruba 100 posluchačů a přednáška stála vážně za to…

Posuďte sami z přiložených fotek.

Těšíme se na další setkání již 4. března 2015.

Obrázek uživatele MSI

Vážení přátelé, v lednu začínáme s dalšími přednáškami o Madagaskaru a velmi rádi bychom vás na první z nich pozvali.

NÁZEV:

Podivní tvorové baobabího lesa: expedice do Kirindy Forest na západě Madagaskaru

PŘEDNÁŠÍ:

Matěj Dolinay, student zoologie na PřF MU a začínající fotograf

TERMÍN:

21.1.2015 v 18:00

Pokracovani madagaskarskych prednasek

Vazeni pratele Madagaskaru, chteli jsme se vas zeptat, jestli mate zajem o dalsi kolo prednasek (predbezne pocitame se tremi: leden - duben 2015).
Mame i nejake napady na prednasejici, ale pokud byste o nekom zajimavem vedeli, ozvete se.
Hlavni otazka tedy zni: Laka vas toto tema i nadale? Nas ano a radi se pustime do organizace dalsiho rocniku (celkove v poradi jiz desateho :) )

Obrázek uživatele MSI

Ostrov králů a talismanů; Madagaskarská historie, kultura a civilizace v obrazech

Moc děkujeme všem, kteří přišli a děkujeme Pavlovi za super přednášku, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí. Pokud vše půjde podle plánu, další přednáška se uskuteční v lednu 2015 :).

Zveme vás na poslední madagaskarskou přednášku v tomto semestru. Tentokrát se uvidíme 30. dubna 2014 od 18:10 ve Velké zoologické posluchárně na Přírodovědecké fakultě UK v Praze (Viničná 7).
Přednáší Pavel Hošek a můžete se těšit na:

NA MADAGASKAR NEJEN ZA ZVÍŘATY

Děkujeme všem za hojnou účast, snad se příště (na konci dubna) sejdeme v podobném počtu :).

Vážení přátelé, dovolujeme se vás pozvat na další přednášku z madagaskarského cyklu:

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Blog uživatele MSI Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments