Masochistův návrat na místo činu - Vanilkové pobřeží

Obrázek uživatele MSI

Pár fotek dokumentující skělou Tomovu přednášku naleznete o kousek níž :). Těšíme se na příště.

Zveme vás na další přednášku z našeho madagaskarského cyklu, tentokrát:

Přednáší: Tomáš Jůnek
Téma: Masochistův návrat na místo činu - Vanilkové pobřeží

Kdy: středa 16. března 2016 v 18:00

Kde: Viničná 7, Praha 2, Přírodovědecká fakulta UK, Velká zoologická posluchárna (2. patro)

Anotace: Fotograf Tom Jůnek na své alma mater popovídá o voňavých nocích s lemury, záludnosti selektivní paměti, speciaci na ostrovech a o tom, jestli stojí za to se do tropů vracet.

Vstup ZDARMA díky finanční podpoře Přírodovědecké fakulty UK; registrovaní Přírodovědci, kteří se prokážou kartou, dostanou drobný dárek.

Přihlásit se k odběru Comments for "Masochistův návrat na místo činu - Vanilkové pobřeží" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments