Ostrovem lemurů: nejen za obratlovci Madagaskaru

Obrázek uživatele MSI

Děkujeme všem za účast na naší přednášce (na konci příspěvku najdete pár fotek) a těšíme se na další setkání 15. dubna v 18:00.

Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali na dlaší přednášku z našeho madagaskarského cyklu. Tentokrát se můžeme těšit na:

Název:

Ostrovem lemurů: nejen za obratlovci Madagaskaru

Kdy:

Středa 4. března 2015, 18:00

Kde:

Viničná 7, Praha 2, Přírodovědecká fakulta UK, Velká zoologická posluchárna (2. patro)

Přednáší:

RNDr. Vladimír Lemberk, zoolog Východočeského muzea v Pardubicích, autor knihy Madagaskar - osmý světadíl

Anotace:

Přednáška seznámí posluchače prostřednictvím řady fotografií, zvukových nahrávek a autentických zážitků s faunou obratlovců Madagaskaru, které autor jezdil na ostrov zkoumat. A protože člověk je také obratlovec, na závěr se dozvíme, jak se dá spokojeně a šťastně žít s hromadou dětí a vlastnit přitom jen bambusovou chýši a pár hadrů na sobě.

Vstup ZDARMA díky finanční podpoře Přírodovědecké fakulty UK; registrovaní Přírodovědci, kteří se prokážou kartou, dostanou drobný dárek

Více informací na:

Organizátoři:

Michal a Zuzana Šímovi

Přihlásit se k odběru Comments for "Ostrovem lemurů: nejen za obratlovci Madagaskaru " Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments