Obrázek uživatele MSI

Vážení přátelé, v lednu začínáme s dalšími přednáškami o Madagaskaru a velmi rádi bychom vás na první z nich pozvali.

NÁZEV:

Podivní tvorové baobabího lesa: expedice do Kirindy Forest na západě Madagaskaru

PŘEDNÁŠÍ:

Matěj Dolinay, student zoologie na PřF MU a začínající fotograf

TERMÍN:

21.1.2015 v 18:00

MÍSTO:

Velká zoologická posluchárna (PřF UK v Praze, Viničná 7, Praha 2)

ANOTACE PŘEDNÁŠKY:

Přednáška pojednává velice interaktivním způsobem o životě výzkumníka na jednom z nejunikátnějších míst na světě. Rezervace Kirindy Forest se nachází na západě Madagaskaru a žijí tam prastaří a podivní tvorové. Publikum se seznámí s křehkou přírodou tohoto ostrova, ale také hrozbami, které ji ničí.

Doufáme, že se sejdeme opět v hojném počtu jako loni.

Vstup je ZDARMA díky finanční podpoře Přírodovědecké fakulty UK; registrovaní Přírodovědci, kteří se prokážou kartou, dostanou drobný dárek

Image icon Pozvánka na přednášku235.41 KB
Přihlásit se k odběru Comments for "Podivní tvorové baobabího lesa: expedice do Kirindy Forest na západě Madagaskaru" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments