Pokracovani madagaskarskych prednasek

Obrázek uživatele MSI

Vazeni pratele Madagaskaru, chteli jsme se vas zeptat, jestli mate zajem o dalsi kolo prednasek (predbezne pocitame se tremi: leden - duben 2015).
Mame i nejake napady na prednasejici, ale pokud byste o nekom zajimavem vedeli, ozvete se.
Hlavni otazka tedy zni: Laka vas toto tema i nadale? Nas ano a radi se pustime do organizace dalsiho rocniku (celkove v poradi jiz desateho :) )

Přihlásit se k odběru Comments for "Pokracovani madagaskarskych prednasek" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments