Zvyky na Madagaskaru

Obrázek uživatele MSI

Ve středu 13.1. 2016, v 18:00, se na Přírodovědecké fakultě UK, Viničná 7, ve Velké zoologické posluchárně uskuteční přednáška “Zvyky na Madagaskaru”.

Přednáší Hajasoa Tata

Zajímá vás, jak žijí lidé na Madagaskaru, jak probíhají jejich svatby, pohřby a jak slaví například Vánoce?
Přijďte se 13. ledna 2016 podívat na přednášku rodilého Malgaše, který vám o tom všem a o mnohém dalším povypráví.

Vstup ZDARMA díky finanční podpoře Přírodovědecké fakulty UK.

Více informací na: https://www.facebook.com/madagaskarlaboratorbohu/

Image icon Pozvánka833.46 KB
Přihlásit se k odběru Comments for "Zvyky na Madagaskaru" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments