Hlasujte ve volbách do Akademického senátu fakulty!

Drazí kolegové,
po celý týden probíhají volby do Akademického senátu fakulty. Senát je důležitý orgán dramaticky ovlivňující život na fakultě. Vizte https://www.natur.cuni.cz/biologie/botanika/aktuality/volby-do-akademick…

Podívejte se na seznam kandidátů a volební programy…

…a zodpovědně volte!

Podrobnosti organizace voleb a volební aplikace: https://www.natur.cuni.cz/fakulta/senat/volby-asf/volby-do-obou-komor-as…

Volba Vám nezabere příliš času a bude mít velký vliv na budoucnost fakulty. A jak to platí u jakýchkoliv voleb - když nehlasujete, zjevně Vás veřejné dění nezajímá a nemáte pak nárok u piva nadávat na poměry. :-) Předem děkuji za Vaše hlasy zodpovědně vybraným kandidátům.

Komentáře

Dobrý den,
budou někdy někde také výsledky? Marně se jich snažím dopátrat.
Není to nikde v aktualitách a vyhledávání na fakultních stránkách skromně mlčí.
Děkuji

Obrázek uživatele Jan Kriz

Mně to vyhledávání vrací na druhé pozici (17. 12. 2014, 12:30).

Jinak aktualita z 15. 12. 2014 je nejen na senátu, ale i na titulce pro studenty a pro zaměstnance (viditelná ale bez přihlášení). A pak v souhrnných informacích o aktuálních volbách byl odkaz na výsledky také zveřejněn.

Jan Kříž

Obrázek uživatele Celie

Ještě že Vás máme - také jsem to nemohla najít, doklikala jsem se jen k neoficiálním výsledkům a to jen díky tomu, že jsem nemocná, hodně jsem se nudila a klikla jsem zcela neintuitivně na tu volební aplikaci - po týdnu doma už člověk kliká na všechno - a proto vlastně píšu - v zoufalé snaze se zabavit jsem klikla i na lednové zasedání ASF a od té doby mi to vrtá hlavou, musím se zeptat: Proč je u místa konání - posluchárny v budově biologie - odkaz na mapu, která zobrazuje Gymnázium Václava Beneše Třebízského ve Slaném? To budou mít noví senátoři nějaký orienťák kvůli teambuildingu nebo co? Předem díky za vysvětlení - vždycky je krásné, když nějaká záhada najednou dostane smysl :0)
S pozdravem
Celie
Obrázek uživatele Jan Kriz

Ahoj Celie,

mapu do kalendáře přidává automaticky Google, podle zadané adresy. A protože byl zadán řetězec “posluchárny v budově biologie”, tak to nebyla korektní adresa. Proč zrovna tento řetězec hodil Google do Slaného ví jen on sám.

Každopádně děkuji za upozornění, opraveno;-)

Jan Kříž

Přihlásit se k odběru Comments for "Hlasujte ve volbách do Akademického senátu fakulty!" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.