Proč jsem se rozhodl udělat tento web

Idea tohoto webu byla sice dílem kolektivním, jeho reálné vytvoření však bylo víceméně záležitostí mé maličkosti.

Evoluční biologie, ekologie a teorie her nás učí o reciprokém altruismu, evolučně stabilních strategiích a výhodách vzájemné pomoci (i s ohledem na nebezpečí invaze sobců). Podobně promlouvá i běžná lidská praxe: vzájemná spolupráce je prostě výhodná.
Zvlášť vidět to může být vidět v něčem tak rozsáhlém jako je naše drahá Alma mater. Jistě někdo z vás ví to, co já ne. A jistě bude fajn se o to podělit. Bla, bla, bla. Jistě víte, o čem mluvím. Prostě mám pocit, že by to mohlo pomoci nám všem.
Nový web jsem se rozhodl vytvořit, protože žádná z dostupných školních platforem mi nevyhovovala. Krom toho si myslím, že bude lepší, aby to nebylo přímo vázané na školu: možná to pak nedostane velkou podporu, ale bude to nezávislé a svobodné.
Stále je zde řada věcí, které nefungují podle mých představ. Třeba si stále nejsem pořádně jist správnou funkčností tagů. Pokud se mezi vámi najde někdo, kdo se ve webových technologiích (ideálně pak v Drupalu) vyzná více, než já (což jistě nebude těžké), moc bych ocenil pomoc.
Doufám, že tento web shledáte užitečným a že se sem budete vracet.

Přihlásit se k odběru Comments for "Proč jsem se rozhodl udělat tento web" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments