Celofakultní seminář o Erasmu 12. 12. 2017

Obrázek uživatele Zuzka
Úterý, 12 Prosinec, 2017 - 18:00

Chtěli byste vyjet na Erasmus?
Přijďte a dozvíte se, co všechno vás čeká!

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost dozvědět se o programu Erasmus vše, co vás zajímá!
Nejenom o podmínkách výjezdu a nových pravidlech schvalování studijních plánů, ale uslyšíte i jedinečné zážitky a zkušenosti studentů, kteří se z Erasmu právě vrátili!

KDY: 12. 12. 2017 v 18:00
KDE: Mineralogická posluchárna (Albertov 6)

Pořádá Kancelář Erasmus PřF UK (link is external) a Erasmus klub PřF (link is external)

Erasmus klub Přírodovědecké fakulty UK  je spolek studentů z různých oborů a ročníků, kteří mají za svůj hlavní cíl pomáhat zahraničním studentům při jejich pobytu v Praze. V současné podobě funguje nepřetržitě od roku 2010 a každý semestr pořádá více než 10 akcí pro zahraniční a české studenty. Více informací včetně postupu jak se do činnosti klubu zapojit naleznete na webu Erasmus klubu. Rádi vás mezi sebou uvidíme!

Přihlásit se k odběru Comments for "Celofakultní seminář o Erasmu 12. 12. 2017" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments