Celofakultní seminář o Erasmu 9. 2. 2017

Obrázek uživatele Zuzka
Čtvrtek, 9 Únor, 2017 - 15:00

Chtěli byste vyjet na Erasmus?
Přijďte a dozvíte se, co všechno vás čeká!

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost dozvědět se o programu Erasmus+ vše, co vás zajímá!
Nejenom o podmínkách výjezdu a pravidlech schvalování studijních plánů, ale uslyšíte i jedinečné zážitky a zkušenosti studentů, kteří se z Erasmu právě vrátili!

KDY: 9.2.2017 v 15:00
KDE: Velká Geologická posluchárna (Albertov 6)

Pořádá Kancelář Erasmus PřF UK a Erasmus klub PřF

Erasmus klub Přírodovědecké fakulty UK  je spolek studentů z různých oborů a ročníků, kteří mají za svůj hlavní cíl pomáhat zahraničním studentům při jejich pobytu v Praze. V současné podobě funguje nepřetržitě od roku 2010 a každý semestr pořádá více než 10 akcí pro zahraniční a české studenty. Více informací včetně postupu jak se do činnosti klubu zapojit naleznete na webu Erasmus klubu. Rádi vás mezi sebou uvidíme!

PDF icon 170209_erasmus_plus_seminar_prf.pdf156.17 KB
Přihlásit se k odběru Comments for "Celofakultní seminář o Erasmu 9. 2. 2017" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments