Charles University in Prague Geophysical Society (CUPGS)

Obrázek uživatele SKAS

Charles University in Prague Geophysical Society (CUPGS) je studentský spolek zaštítěný významnou společností SEG (Society of Exploration Geophysicists) založenou v roce 1930 nyní sdružující více než 33 000 členů ze 138 zemí.

CUPGS vznikl za účelem pravidelného setkávání studentů Univerzity Karlovy zajímajících se o geofyziku a s cílem sdílení znalostí a zkušeností skrze fóra, workshopy, kurzy a konference pořádané či podporované SEG. Studentské členství je zdarma a mezi další výhody patří například pravidelné odebírání časopisů “The Leading Edge” a “Geopysics”, přístup k online publikacím a možnost získání finančních podpor pro aktivity celého spolku nebo i samotných členů CUPGS.

Pro více informací sledujte web CUPGS a SEG http://web.natur.cuni.cz/~stanek5/

Přihlásit se k odběru Comments for "Charles University in Prague Geophysical Society (CUPGS)" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments