Přidat komentář


Přečtěte si Pravidla pro psaní článků na tento web a Rychlé tipy pro váš (první) článek. Viz též Weby na fakultě – návody, tipy a triky.

Upozorňujeme, že kvůli cachování (vyrovnávací paměti) se nový obsah nemusí zobrazit hned, ale až se zpožděním, v některých případech až půl hodiny.Obrázek uživatele Zuzka

Erasmus seminář - biologie a OŽP

Pondělí, 11 Listopad, 2013 - 18:00

Erasmus klub PřF zve všechny zájemce o výjezdy do zahraničí v rámci programu Erasmus na seminář, který proběhne v pondělí 11.11.2013 od 18:00 ve Velké zoologické posluchárně.

Od fakultní koordinátorky RNDr. Dagmar Chalupové, Ph.D. se dozvíte důležité informace například o pravidlech výjezdů, o administrativních postupech a o uznávání předmětů. Na semináři vystoupí také studenti biologie a OŽP, kteří se z Erasmu vrátili a podělí se s Vámi o své zkušenosti a rady.


Erasmus klub Přírodovědecké fakulty UK  je spolek studentů z různých oborů a ročníků, kteří mají za svůj hlavní cíl pomáhat zahraničním studentům při jejich pobytu v Praze. V současné podobě funguje nepřetržitě od roku 2010 a každý semestr pořádá více než 10 akcí pro zahraniční a české studenty. Více informací včetně postupu jak se do činnosti klubu zapojit naleznete na webu Erasmus klubu. Rádi vás mezi sebou uvidíme!

PřílohaVelikost
Image icon erasmus-seminar-bi-ozp-2013.png499.85 KB
Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.