Deskové hry - druhý Erasmus večer na PřF

Obrázek uživatele DeathOfRats
Pondělí, 5 Březen, 2012 - 18:00 - 20:00

Druhý Erasmus večer ve studenském klubu Chladič na chemicé sekci bude ve znamení deskových a společenských her.

Přijďte se seznámit se zahraničními studenty nad Carcassonne, Labyrintem, nebo českým pexesem! Ke společné zábavě můžete přispět vlastní společenskou hrou a něčím dobrým na zub.

Těšíme se na vás!

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/308674919192777/

Erasmus klub Přírodovědecké fakulty UK  je spolek studentů z různých oborů a ročníků, kteří mají za svůj hlavní cíl pomáhat zahraničním studentům při jejich pobytu v Praze. V současné podobě funguje nepřetržitě od roku 2010 a každý semestr pořádá více než 10 akcí pro zahraniční a české studenty. Více informací včetně postupu jak se do činnosti klubu zapojit naleznete na webu Erasmus klubu. Rádi vás mezi sebou uvidíme!

Přihlásit se k odběru Comments for "Deskové hry - druhý Erasmus večer na PřF" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments