Diskutujte změny ve výuce geografie

Obrázek uživatele Jan Kriz

Studentští senátoři geografické sekce spolu s dalšími studenty vytipovali několik problematických témat ve výuce geografických oborů. U některých je rovnou navrženo možné řešení, u jiných jde o snahu o pojmenování tématu k diskusi (zatím) bez přesného dalšího postupu.

Dokument - Připomínky ke studiu Geografie 2015 (nutné přihlášení se k fakultnímu Google účtu)

Senátoři s tímto materiálem kontaktují geografického proděkana, garanty oborů a vedoucí pracovišť.

Zveřejněním materiálu otvíráme veřejnou diskusi nad uvedenými tématy a nejen nad nimi. Prosím, vyjádřete v diskusi svůj názor a případně doplňte další postřehy. Věříme, že studentská obec albertovských geografů je schopna konstruktivní akademické diskuse!

František Ficek, Tomáš Janík, Jan Kříž
studetští senátoři za geografickou sekci

Přihlásit se k odběru Comments for "Diskutujte změny ve výuce geografie" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments