Erasmus seminář - chemie a geologie

Obrázek uživatele Zita Bukovská
Čtvrtek, 1 Prosinec, 2011 - 18:00 - 20:00

Pro všechny zájemce o studium v zahraničí v rámci programu Erasmus se koná 

Erasmus seminář (nejen) pro sekce geologie a chemie

tento čtvrtek 1.12. od 18 hod

v Mineralogické posluchárně - budova děkanátu, Albertov 6.

Na semináři představí program Erasmus fakultní koordinátor doc. RNDr. David Havlíček, CSc., studenti, kteří studovali ve Skotsku, Francii, Norsku,… a někteří koordinátoři ze sekcí.

Dozvíte se, co je třeba udělat, abyste mohli vyjet studovat do zahraničí, co vás čeká, co motivovalo jiné studenty, jak si Erasmus prožili a mnoho dalšího.

Na setkání se těší organizátoři semináře zástupci Erasmus klubu PřF UK a SKAS.


Erasmus klub Přírodovědecké fakulty UK  je spolek studentů z různých oborů a ročníků, kteří mají za svůj hlavní cíl pomáhat zahraničním studentům při jejich pobytu v Praze. V současné podobě funguje nepřetržitě od roku 2010 a každý semestr pořádá více než 10 akcí pro zahraniční a české studenty. Více informací včetně postupu jak se do činnosti klubu zapojit naleznete na webu Erasmus klubu. Rádi vás mezi sebou uvidíme!

Přihlásit se k odběru Comments for "Erasmus seminář - chemie a geologie " Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.