Erasmus seminář - chemie a geologie

Obrázek uživatele Zita Bukovská
Čtvrtek, 1 Prosinec, 2011 - 18:00 - 20:00

Všechny zájemce o studium v zahraničí se koná

Erasmus seminář (nejen) pro geology a chemiky

ve čtrvtek 1.12. od 18 hod

v Mineralogické posluchárně - budova děkanátu, Albertov 6.

Semináře se zúčastní fakultní koordinátor programu Erasmus doc. RNDr. David Havlíček, CSc., někteří sekční koordinátoři, studenti, ketří pobyli na Erasmu ve Skotsku, Francii, Norsku…

Dozvíte se, co obnáší studium v rámci Erasmu, co musíte udělat pro to, abyste mohli vyjet do zahraničí, co motivovalo studenty, kteří Erasmu byli, jak si jej užili a mnoho dalšího.

Na setkání se těší zástupci fakultního Erasmus klubu a SKAS.


Erasmus klub Přírodovědecké fakulty UK  je spolek studentů z různých oborů a ročníků, kteří mají za svůj hlavní cíl pomáhat zahraničním studentům při jejich pobytu v Praze. V současné podobě funguje nepřetržitě od roku 2010 a každý semestr pořádá více než 10 akcí pro zahraniční a české studenty. Více informací včetně postupu jak se do činnosti klubu zapojit naleznete na webu Erasmus klubu. Rádi vás mezi sebou uvidíme!

 

 

Přihlásit se k odběru Comments for "Erasmus seminář - chemie a geologie " Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.