Erasmus seminář - sekce Biologie a OŽP

Středa, 23 Listopad, 2011 - 18:00 - 21:00

Uvažujete o studiu v zahraničí v rámci programu Erasmus a chcete se dozvědět víc?

Erasmus klub PřF pro vás připravil Erasmus seminář, který se koná ve středu 23. 11. 2011 od 18.00 v Krajinově posluchárně (Benátská 2). Je určen především pro biologickou sekci a OŽP.

Základní administrativu a další úkony spojené s výjezdem vysvětlí fakultní koordinátor doc. RNDr. David Havlíček, CSc. Na další otázky vám budou zároveň připraveni odpovídat i někteří katedroví koordinátoři. Samozřejmě nebudou chybět ani prezentace studentů od studiu v zemi, kde Erasmus absolvovali.


Erasmus klub Přírodovědecké fakulty UK  je spolek studentů z různých oborů a ročníků, kteří mají za svůj hlavní cíl pomáhat zahraničním studentům při jejich pobytu v Praze. V současné podobě funguje nepřetržitě od roku 2010 a každý semestr pořádá více než 10 akcí pro zahraniční a české studenty. Více informací včetně postupu jak se do činnosti klubu zapojit naleznete na webu Erasmus klubu. Rádi vás mezi sebou uvidíme!

Komentáře

Nevím na koho se obrátit, takže svou prosbu zveřejňuji zde…
Minulou středu proběhl avizovaný seminář o Erasmu pro biology a OŽP, zajímavý a pro mě byť již pokročilého magistra i tak velmi přínosný, radost mi však zkazila ztráta mého černého svetru. :~ Nejspíš zůstal kdesi v posluchárně nebo v přilehlých prostorách, velmi prosím nálezce o jeho navrácení nebo o jakékoli info!
Díky všem, můj mail je: moonika.vesela@seznam.cz

Přihlásit se k odběru Comments for "Erasmus seminář - sekce Biologie a OŽP" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.