Erasmus večery na PřF - první na téma příroda v Česku

Obrázek uživatele Jan Kriz
Pondělí, 27 Únor, 2012 - 18:00 - 20:00

Erasmus klub PřF pořádá večerní setkání Erasmus studentů (především, ale nejen) z naší fakulty na téma Příroda v Česku. Poznejte své kolegy ze zahraničí, kteří přijeli tento semestr studovat k nám do Prahy.

Setkání začíná v pondělí v šest večer ve studentském klubu Chladič v budově chemické sekce. Po krátkém povídání a prezentaci na téma večera bude následovat volná zábava.

Přijďte erasmákům doporučit zajímavý kout Česka k návštěvě a poznejte nové lidi;-)

Erasmus klub Přírodovědecké fakulty UK  je spolek studentů z různých oborů a ročníků, kteří mají za svůj hlavní cíl pomáhat zahraničním studentům při jejich pobytu v Praze. V současné podobě funguje nepřetržitě od roku 2010 a každý semestr pořádá více než 10 akcí pro zahraniční a české studenty. Více informací včetně postupu jak se do činnosti klubu zapojit naleznete na webu Erasmus klubu. Rádi vás mezi sebou uvidíme!

Přihlásit se k odběru Comments for "Erasmus večery na PřF - první na téma příroda v Česku" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments