Fakultní aktuality

Krátkodobé aktuality z PřF.

Zápis z jednání říjen 2019

Zápis jednání SKAS, říjen 2019

Přítomni: Pačes, Bočan, Lepková, Marcollová, Novák, Fischerová, Petříček, Kunstmüllerová, později Bočan V. a Hurný.

1. Schválení zapisovatele

• Hlasování: 8/0/0. Zapisovatelem schválen Novák.

2. Schválení programu

• Hlasování: 8/0/0. Program schválen.

Zápis z jednání září 2019

Zápis jednání září 2019:

Přítomni: Pačes, Bočan, Lepková, Marcollová, Novák, Hurný, Fischerová, Petříček, Hušková, Kunstmüllerová.

Hosté:

Omluveni a vyloučeni z kvóra:

Zápis z jednání červen 2019

Zápis jednání červen 2019:

Přítomni: Jan Pačes, Lucie Kunstmüllerová, Barbora Lepková, Kateřina Marcollová, Jaromír Novák, Honza Klouda, Aneta Hušková, Vašek Bočan, Jakub Petříček (distančně)

Obrázek uživatele Michal Andrle

Elektronické hodnocení výuky

Již druhým rokem probíhá hodnocení výuky (anketa) pouze elektronickou formou v aplikaci hodnoceni.natur.cuni.cz – tentokrát v období 13. 5. 2019 – 30. 9. 2019. Vaše zpětná vazba je důležitá!

Hodnocení výuky v aktuálním letním semestru probíhá obdobným způsobem jako v předchozích semestrech. Nadále spolupracujeme s Filozofickou fakultou UK, od nichž jsme aplikaci převzali. Studenti mohou hodnotit své aktuální předměty na webové stránce hodnoceni.natur.cuni.cz. Hodnocení běží až do 30. 9. 2019.

Zápis z jednání duben 2019

Zápis jednání duben 2019

Program jednání duben 2019:

Přítomni: Hušková, Klouda, Bočan, Marcollová, Lepková, Kunstmüllerová, Kretschmer, Pačes (distančně)

Hosté: Vojta Koštíř

Zápis z jednání březen 2019

Zápis jednání březen 2019:

Přítomni: Pačes, Bočan, Lepková, Marcollová, Novák, Klouda, Kretschmer, Fischerová, Petříček (přes PC), Hušková, Kunstmüllerová

Zápis z jednání únor 2019

Zápis z jednání SKAS 20. 2. 2019 16:00

Přítomni: Pačes, Fischerová, Hušková, Lepková, Bočan, Damaška, Marcollová, Vašek, Klouda, Kunstmüllerová, Petříček (přes video)

Hosté: žádní

Zápis z jednání leden 2019

2. Jednání SKAS, 16. 1. 2019

Přítomni: Hurný, Klouda, Damaška, Pačes, Kunstmüllerová, Bočan, Petříček (videokonference), Marcollová, Lepková, Vašek, Hušková (videokonference.), Kretschmer, Novák

Hosté: Roll, Straka, Janík

Zápis z jednání prosinec 2018

Zápis z jednání prosinec 2018:

Přítomni: Ficek, Pačes, Klouda, Vodička, Weiss, Lepková, Vašek, Petříček, Kretschmer, Janík…

Hosté: Perlín, Zima, Kunstmüllerová, Bočan, Novák, Fischerová, Hurný, Marcollová, Hušková, Damaška

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Informace OPV - Osobní rozvoj pro české i zahraniční studenty

IPSC Skupina osobního rozvoje pro české i zahraniční studenty

Volná místa jak pro zahraniční, tak  pro české studenty.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Fakultní aktuality Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments