Fakultní aktuality

Krátkodobé aktuality z PřF.

Zápis z jednání duben 2019

Zápis jednání duben 2019

Program jednání duben 2019:

Přítomni: Hušková, Klouda, Bočan, Marcollová, Lepková, Kunstmüllerová, Kretschmer, Pačes (distančně)

Hosté: Vojta Koštíř

Zápis z jednání březen 2019

Zápis jednání březen 2019:

Přítomni: Pačes, Bočan, Lepková, Marcollová, Novák, Klouda, Kretschmer, Fischerová, Petříček (přes PC), Hušková, Kunstmüllerová

Zápis z jednání únor 2019

Zápis z jednání SKAS 20. 2. 2019 16:00

Přítomni: Pačes, Fischerová, Hušková, Lepková, Bočan, Damaška, Marcollová, Vašek, Klouda, Kunstmüllerová, Petříček (přes video)

Hosté: žádní

Zápis z jednání leden 2019

2. Jednání SKAS, 16. 1. 2019

Přítomni: Hurný, Klouda, Damaška, Pačes, Kunstmüllerová, Bočan, Petříček (videokonference), Marcollová, Lepková, Vašek, Hušková (videokonference.), Kretschmer, Novák

Hosté: Roll, Straka, Janík

Zápis z jednání prosinec 2018

Zápis z jednání prosinec 2018:

Přítomni: Ficek, Pačes, Klouda, Vodička, Weiss, Lepková, Vašek, Petříček, Kretschmer, Janík…

Hosté: Perlín, Zima, Kunstmüllerová, Bočan, Novák, Fischerová, Hurný, Marcollová, Hušková, Damaška

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Informace OPV - Osobní rozvoj pro české i zahraniční studenty

IPSC Skupina osobního rozvoje pro české i zahraniční studenty

Volná místa jak pro zahraniční, tak  pro české studenty.

Zápis z jednání listopad 2018

Program jednání listopad 2018:

Přítomni: Janík, Pačes, Petříček, Klouda, Mikát, Lepková

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Těšický, Ficek, Kretschmer

Zápis z jednání říjen 2018

Program jednání říjen 2018:

Přítomni: Ficek, Petříček, Klouda, Mikát, Pačes

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Vašek, Weiss, Vodička, Janík, Kotyk

Obrázek uživatele Michal Andrle

Prezentace nově akreditovaných studijních programů a core facilities mikroskopů

Biologická sekce PřF UK zve všechny zájemce na představení nově akreditovaných magisterských studijních programů Reprodukční a vývojová biologie (RVB) a Evoluční biologie (EB). Při této příležitosti proběhne i představení vybavení core facility mikroskopů. Prezentace proběhne v posluchárně Fotochemie 29.11. od 9.00.

9:00 - 9:20 - představení studijního programu Reprodukční a vývojová biologie (RVB)

Zápis z jednání září 2018

Program jednání záři 2018:

Přítomni: Pačes, Ficek, Janík, Petříček, Vodička

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Vašek, Těšický, Mikát

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Fakultní aktuality Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments