Fakultní aktuality

Krátkodobé aktuality z PřF.

Zápis z jednání duben 2018

Program jednání duben 2018:

Přítomni: Pačes, Ficek, Petříček, Vodička, Mikát, Bílková, Kretschmer, Weiss, Těšický, Janík

Hosté: Pavel Chromý, Josef Berka

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Klouda, Vašek, Havlíček

Zápis z jednání březen 2018

Program jednání březen 2018:

Přítomni: Ficek, Pačes, Vodička, Weiss, Mikát, Těšický, Kretschmer, Bílková, Janík

Hosté: pan vrátný, Jakub Straka

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Petříček, Klouda, Vašek

Informace OPV - Falling Walls Lab - mezinárodní soutěž

Jste student, vědec nebo začínající podnikatel? Máte skvělý projekt nebo řešení problému a dokážete jej představit ostatním ve 3 minutách? Přihlaste se do mezinárodní soutěže Falling Walls Lab a vyhrajte cestu do Berlína a účast na celosvětovém finále. České národní kolo proběhne 16. května v brněnském vědeckém centru Vida!.

Přírodověda populárně hledá šéfredaktora

Baví vás popularizace vědy a chcete své zkušenosti s ní využít? Popularizační rubrika webu PřF UK hledá nového šéfredaktora či šéfredaktorku z řad svých studentů. Hlásit se můžete do neděle 18. března včetně.

Zápis z jednání únor 2018

Zápis z jednání únor 2018:

Přítomni: Pačes, Ficek, Weiss, Vašek, Kretschmer, Janík

Hosté: Martin Těšický

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Petříček, Klouda, Vodička, Havlíček

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Infromace OPV - "Processing and analysis of microscopic images in Biomedicine" 2018

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Ústav molekulární genetiky AV ČR a Československá mikroskopická společnost Vás zvou na týdenní kurz “Zpracování a analýza mikroskopických obrazů v biomedicíně” určený PhD studentům a mladším vědeckým pracovníkům. Kurz se bude konat v Ústavu molekulární genetiky AV ČR v Praze-Krči ve dnech 16.-20.4. 2018.

Infromace OPV - Študentská vedecká konferencia

ktorá sa  bude konať na pôde Prírodovedeckej fakulty UK v Bratislave 25.apríla 2018

Zápis z jednání SKAS 17. 1. 2018

Zápis ze zasedání SKAS 17. 1. 2018