Fakultní aktuality

Krátkodobé aktuality z PřF.

Obrázek uživatele Zuzka

Celofakultní seminář o Erasmu 12. 12. 2017

Úterý, 12 Prosinec, 2017 - 18:00

Chtěli byste vyjet na Erasmus?
Přijďte a dozvíte se, co všechno vás čeká!

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost dozvědět se o programu Erasmus vše, co vás zajímá!
Nejenom o podmínkách výjezdu a nových pravidlech schvalování studijních plánů, ale uslyšíte i jedinečné zážitky a zkušenosti studentů, kteří se z Erasmu právě vrátili!

Zápis z jednání SKAS 22. 11. 2017

Zápis z  jednání 22. listopadu 2017:

Přítomni: Mikát, Bílková, Pačes, Klouda, Kretschmer, Petříček, Janík, Weiss, Vašek

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Ficek, Táborský

Nepřítomni: Kotyk, Havlíček, Vodička

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Informace OPV - Seminář "Turnitin" z cyklu "Informační gramotnost pro doktorandy"

OPV ve spolupráci s Knihovnou chemie zve především studenty doktorandských a post-doktorských programů na další seminář z cyklu „Informační gramotnost pro doktorandy“ tentokrát na téma “Turnitin“.

Kdy: 5.12. v 14.00

Kde: Knihovna chemie PřF, Hlavova 8, Praha 2

Forma kurzu: seminář

Jazyk kurzu: ČJ

Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí říjen 2017

Obdrželi jsme jednu žádost o finanční podporu studentských aktivit z fakultního rozpočtu. Podpora byla přiznána v žádané výši. O podporu je možno stále žádat v souladu s pravidly. Po skončení aktivity realizátor pošle SKAS zprávu z akce a fotografii.

Pro informování a inspiraci je žádost i s rozhodnutím níže uložena ve formátu pdf.

Zápis z jednání SKAS 18. 10. 2017

Zápis z jednání 18. 10. 2017

Přítomni: Ficek, Janík, Kretschmer, Petříček, Táborský, Vašek, Vodička

Omluveni: Bílková, Havlíček, Pačes

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Klouda, Kotyk, Mikát, Weiss

Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí září 2017

Obdrželi jsme tři žádosti o finanční podporu studentských aktivit z fakultního rozpočtu. Všem třem byla podpora přiznána v žádané výši. O podporu je možno stále žádat v souladu s pravidly. Po skončení aktivity realizátor pošle SKAS zprávu z akce a fotografii.

Pro informování a inspiraci je žádost i s rozhodnutím níže uložena ve formátu pdf.

Zápis z jednání SKAS 14. 9. 2017

Zápis jednání září 2017:

Přítomni: Janík, Vašek, Klouda, Ficek, Vodička, Petříček, Táborský, Pačes, Bílková Weiss, Mikát

Omluveni: Kretschmer

Nepřítomni: Havlíček, Kotyk

Hosté: Jan Černý, Jan Kříž

1. Schválení zapisovatele

Tichým souhlasem schválen Ficek

1. Schválení programu

Tichým souhlasem schválen

Obrázek uživatele vterra

Brigáda pro geology

Úterý, 4 Červenec, 2017 - 16:30 - Středa, 4 Říjen, 2017 - 16:30

Nabídka práce pro geology

Hledáme studenta/studentku geologických oborů pro dlouhodobou spolupráci (brigádu). Práce spočívá v provádění a vyhodnocování geologických prací (hydrogeologie, inženýrská geologie), vzorkování, monitoringu skládek, psaní posudků a závěrečných zpráv monitoringu. Nabídky zasílejte na email: artezis@artezis.cz nebo volejte na tel. 0420 777 000 986

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Informace OPV - UNICA PhD CLASS deadline 30. 6. 2017

Téma je: Going beyond knowledge & skills in doctoral education:How to integrate values and professional attitudes in PhD training?

Přihlašovací formulář: http://www.unica-network.eu/event/8th-unica-phd-master-class

RUK (účastnický poplatek, cestovné a ubytování) zpětně refunduje.

Deadline: 30. 6. 2017

Publikovala: Pousková

Zápis z jednání SKAS 19. 6. 2017

Přítomni: Bílková, Ficek, Janík, Kretschmer, Pačes, Petříček, Táborský, Weiss

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Klouda, Mikát, Vašek
Nepřítomni: Kotyk, Havlíček, Vodička
Hosté: Jan Kříž

1.      Schválení zapisovatele
Tichým souhlasem schválen Jakub Petříček

2.      Schválení programu
Tichým souhlasem

3.      Agenda SKAS – revize:

Janík prochází body agendy, kterou si za svojí SKAS vytknul.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Fakultní aktuality Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments