Fakultní aktuality

Krátkodobé aktuality z PřF.

Informace OPV - Vytvoření sítě studentů-velvyslanců kariéry v EU

Vážená paní kolegyně, vážený pane kolego,

Zápis z jednání květen 2018

Program jednání květen 2018:

Přítomni: Martin Těšický, František Ficek, Jakub Petříček, Jan Klouda, Tomáš Janík, Jan Pačes, Jan Kretschmer

Hosté: Jakub Dvořák, Adam Cepník

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Vodička, Vašek, Mikát, Weiss

Obrázek uživatele Michal Andrle

Elektronické hodnocení výuky

Konec papírovým anketám! Školní rok 2017/2018 je prvním rokem, kdy spouštíme pouze elektronickou aplikaci pro hodnocení předmětů studenty (anketa). Zapojte se i v letním semestru na hodnoceni.natur.cuni.cz v období 14. 5. – 30. 6. 2018. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu.

Obrázek uživatele Michal Andrle

Elektronické hodnocení výuky

Zápis z jednání duben 2018

Program jednání duben 2018:

Přítomni: Pačes, Ficek, Petříček, Vodička, Mikát, Bílková, Kretschmer, Weiss, Těšický, Janík

Hosté: Pavel Chromý, Josef Berka

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Klouda, Vašek, Havlíček

Zápis z jednání březen 2018

Program jednání březen 2018:

Přítomni: Ficek, Pačes, Vodička, Weiss, Mikát, Těšický, Kretschmer, Bílková, Janík

Hosté: pan vrátný, Jakub Straka

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Petříček, Klouda, Vašek

Informace OPV - Falling Walls Lab - mezinárodní soutěž

Jste student, vědec nebo začínající podnikatel? Máte skvělý projekt nebo řešení problému a dokážete jej představit ostatním ve 3 minutách? Přihlaste se do mezinárodní soutěže Falling Walls Lab a vyhrajte cestu do Berlína a účast na celosvětovém finále. České národní kolo proběhne 16. května v brněnském vědeckém centru Vida!.

Přírodověda populárně hledá šéfredaktora

Baví vás popularizace vědy a chcete své zkušenosti s ní využít? Popularizační rubrika webu PřF UK hledá nového šéfredaktora či šéfredaktorku z řad svých studentů. Hlásit se můžete do neděle 18. března včetně.

Obrázek uživatele SKAS

Zápis z jednání únor 2018

Zápis z jednání únor 2018:

Přítomni: Pačes, Ficek, Weiss, Vašek, Kretschmer, Janík

Hosté: Martin Těšický

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Petříček, Klouda, Vodička, Havlíček

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Infromace OPV - "Processing and analysis of microscopic images in Biomedicine" 2018

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Ústav molekulární genetiky AV ČR a Československá mikroskopická společnost Vás zvou na týdenní kurz “Zpracování a analýza mikroskopických obrazů v biomedicíně” určený PhD studentům a mladším vědeckým pracovníkům. Kurz se bude konat v Ústavu molekulární genetiky AV ČR v Praze-Krči ve dnech 16.-20.4. 2018.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Fakultní aktuality Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments