Fakultní aktuality

Krátkodobé aktuality z PřF.

Zápis z jednání září 2018

Program jednání záři 2018:

Přítomni: Pačes, Ficek, Janík, Petříček, Vodička

Hosté:

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Vašek, Těšický, Mikát

Zápis z jednání červen 2018

Program jednání červen 2018:

Přítomni: Pačes, Ficek, Klouda, Kretschmer, Petříček,Vodička

Hosté: Bočan

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Janík, Těšický, Weiss, Mikát, Vašek

Informace OPV - Letní kurz kresby a malby

Milé kolegyně, milí kolegové,

v rámci spolupráce Study in Prague nám naše partnerská škola (UMPRUM) zaslala zajímavou nabídku pro zahraniční studenty. Jedná se o letní kurz kresby a malby (vše v angličtině) v termínu 27. – 31. 8. Kurz je otevřen zdarma pro zahraniční studenty všech zapojených do SiP.

Více podrobností (včetně anotace v aj, kterou můžete využít) je na stránkách UMPRUM zde, obrázky v příloze:

Informace OPV - Vytvoření sítě studentů-velvyslanců kariéry v EU

Vážená paní kolegyně, vážený pane kolego,

Zápis z jednání květen 2018

Program jednání květen 2018:

Přítomni: Martin Těšický, František Ficek, Jakub Petříček, Jan Klouda, Tomáš Janík, Jan Pačes, Jan Kretschmer

Hosté: Jakub Dvořák, Adam Cepník

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Vodička, Vašek, Mikát, Weiss

Obrázek uživatele Michal Andrle

Elektronické hodnocení výuky

Konec papírovým anketám! Školní rok 2017/2018 je prvním rokem, kdy spouštíme pouze elektronickou aplikaci pro hodnocení předmětů studenty (anketa). Zapojte se i v letním semestru na hodnoceni.natur.cuni.cz v období 14. 5. – 30. 6. 2018. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu.

Obrázek uživatele Michal Andrle

Elektronické hodnocení výuky

Zápis z jednání duben 2018

Program jednání duben 2018:

Přítomni: Pačes, Ficek, Petříček, Vodička, Mikát, Bílková, Kretschmer, Weiss, Těšický, Janík

Hosté: Pavel Chromý, Josef Berka

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Klouda, Vašek, Havlíček

Zápis z jednání březen 2018

Program jednání březen 2018:

Přítomni: Ficek, Pačes, Vodička, Weiss, Mikát, Těšický, Kretschmer, Bílková, Janík

Hosté: pan vrátný, Jakub Straka

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Petříček, Klouda, Vašek

Informace OPV - Falling Walls Lab - mezinárodní soutěž

Jste student, vědec nebo začínající podnikatel? Máte skvělý projekt nebo řešení problému a dokážete jej představit ostatním ve 3 minutách? Přihlaste se do mezinárodní soutěže Falling Walls Lab a vyhrajte cestu do Berlína a účast na celosvětovém finále. České národní kolo proběhne 16. května v brněnském vědeckém centru Vida!.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Fakultní aktuality Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments