Fakultní aktuality

Krátkodobé aktuality z PřF.

Zápis z jednání únor 2018

Zápis z jednání únor 2018:

Přítomni: Pačes, Ficek, Weiss, Vašek, Kretschmer, Janík

Hosté: Martin Těšický

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Petříček, Klouda, Vodička, Havlíček

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Infromace OPV - "Processing and analysis of microscopic images in Biomedicine" 2018

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Ústav molekulární genetiky AV ČR a Československá mikroskopická společnost Vás zvou na týdenní kurz “Zpracování a analýza mikroskopických obrazů v biomedicíně” určený PhD studentům a mladším vědeckým pracovníkům. Kurz se bude konat v Ústavu molekulární genetiky AV ČR v Praze-Krči ve dnech 16.-20.4. 2018.

Infromace OPV - Študentská vedecká konferencia

ktorá sa  bude konať na pôde Prírodovedeckej fakulty UK v Bratislave 25.apríla 2018

Zápis z jednání SKAS 17. 1. 2018

Zápis ze zasedání SKAS 17. 1. 2018

Přítomni: Pačes, Janík, Weiss, Vašek, Kotyk do bodu 4, Klouda, Bílková, Ficek od bodu 4, Vodička od bodu 4,

Host: Perlín do bodu 3

1. Schvalování zapisovatele

Obrázek uživatele Jan Pačes

Nová pravidla pro přiznávání stipendií na podporu studenských aktivit

Stipendium Akademického senátu

Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy

Zápis z jednání SKAS 13. 12. 2017

Úterý, 2 Leden, 2018 - 14:30

Zápis z jednání jednání prosinec 2017:

Přítomni: Ficek, Pačes, Janík, Bílková, Vodička, Petříček, Klouda, Mikát

Hosté:

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Vašek, Kretschmer, Weiss, Táborský

Obrázek uživatele Zuzka

Celofakultní seminář o Erasmu 12. 12. 2017

Úterý, 12 Prosinec, 2017 - 18:00

Chtěli byste vyjet na Erasmus?
Přijďte a dozvíte se, co všechno vás čeká!

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost dozvědět se o programu Erasmus vše, co vás zajímá!
Nejenom o podmínkách výjezdu a nových pravidlech schvalování studijních plánů, ale uslyšíte i jedinečné zážitky a zkušenosti studentů, kteří se z Erasmu právě vrátili!

Zápis z jednání SKAS 22. 11. 2017

Zápis z  jednání 22. listopadu 2017:

Přítomni: Mikát, Bílková, Pačes, Klouda, Kretschmer, Petříček, Janík, Weiss, Vašek

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Ficek, Táborský

Nepřítomni: Kotyk, Havlíček, Vodička

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Informace OPV - Seminář "Turnitin" z cyklu "Informační gramotnost pro doktorandy"

OPV ve spolupráci s Knihovnou chemie zve především studenty doktorandských a post-doktorských programů na další seminář z cyklu „Informační gramotnost pro doktorandy“ tentokrát na téma “Turnitin“.

Kdy: 5.12. v 14.00

Kde: Knihovna chemie PřF, Hlavova 8, Praha 2

Forma kurzu: seminář

Jazyk kurzu: ČJ

Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí říjen 2017

Obdrželi jsme jednu žádost o finanční podporu studentských aktivit z fakultního rozpočtu. Podpora byla přiznána v žádané výši. O podporu je možno stále žádat v souladu s pravidly. Po skončení aktivity realizátor pošle SKAS zprávu z akce a fotografii.

Pro informování a inspiraci je žádost i s rozhodnutím níže uložena ve formátu pdf.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Fakultní aktuality Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments