Jaké jsou výhody registrace na tomto webu?

Registrace na tomto webu není nutností a většina věcí se dá pohodlně provádět i bez ní, ale přesto má registrace nezanedbatelné výhody.

• Už žádná CAPTCHA Už nebudete muset pokaždé opisovat poměrně složitý obrázek, abyste zveřejnili komentář nebo článek. CAPTCHA je základní a důležitá obrana proti spamu, takže její zjednodušení nebo zrušení neplánujeme.
  • Pro psaní článků budete mít k dispozici pohodlný vizuální editor (ve styl MS Wordu nebo OpenOffice.org Writeru) a správce souborů.
  • Možnost pokročilého nastavení e-mailových upozornění (Můj účet | Subscriptions). Buďte stále v obraze.
  • Možnost upravit si vzhled a chování webu podle svých představ, vlastní avatar ve svých příspěvcích apod. (Můj účet | Upravit). Můžete např. ovlivnit, co se vám bude zobrazovat v postranních sloupcích.
  • Možnost pohodlnější tvorby více typů obsahu.
  • Jednoduchý přehled o vámi navštěvovaných a diskutovaných stránkách, o vašich článcích a jejich diskuzi, o (ne)přečtených komentářích apod. (Můj účet | Sledovat; informace u každého článku a Poslední příspěvky).
  • K přihlašování lze využít OpenID.
Přihlásit se k odběru Comments for "Jaké jsou výhody registrace na tomto webu?" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments