Finanční podpora studentských aktivit - novelizace

Obrázek uživatele SKAS

Na jednání SKAS dne 11. 3. 2015 byla schválena novelizace Pravidel pro finanční podporu studentských aktivit. Aktuální úplné znění je zveřejněno na obvyklém místě (SKAS, ASF → Schválené dokumenty → Pravidla pro vyplácení příspěvku studentským aktivitám).

Popis změn:

1. Bylo výslovně uvedeno, že žádost má mimo jiné obsahovat: “krátký popis již proběhlých obdobných akcí pořádaných spolkem (v případě, že takové jsou)”.
  2. S žádostí se podává i příloha, která se nebude zveřejňovat a která má obsahovat číslo osoby UK žadatele a bankovní spojení (číslo účtu, na který má být případná schválená podpora vyplacena).
Přihlásit se k odběru Comments for "Finanční podpora studentských aktivit - novelizace" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments