Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí leden 2018

Obrázek uživatele Jan Pačes

V lednu jsme obdrželi dvě žádosti finanční podporu.

1) Mladí demografové
Na financování nákladů spojených s organizací studentské demografické konference – především občerstvení pro účastníky a drobné pozornosti pro zahraniční hosty. Finanční podpora je přiznána v požadované výši 5 000 korun českých na účely uvedené v žádosti.

2) Florbalový tým PřF UK
Na částečné pokrytí startovného Univerzitní florbalové ligy (celkem 13 000). Byla požadována podpora ve výši 10 000Kč. Finanční podpora je přiznána v výši 7 000 korun českých na účely uvedené v žádosti.

Přihlásit se k odběru Comments for "Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí leden 2018" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments