Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí listopad 2017

Obrázek uživatele Jan Pačes

Obdrželi jsme jednu žádost o finanční podporu studentských aktivit z fakultního rozpočtu. Podpora byla přiznána v žádané výši. O podporu je možno stále žádat v souladu s pravidly. Po skončení aktivity realizátor pošle SKAS zprávu z akce a fotografii.

Pro informování a inspiraci je žádost i s rozhodnutím níže uložena ve formátu pdf. Přiložen je i program konference a fotodokumentaci naleznete na adrese: https://photos.google.com/share/AF1QipNvJJn6T9ENXCjEraQtq9hWUSx_Ma8EDCgL…

Přihlásit se k odběru Comments for "Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí listopad 2017" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments