Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí říjen 2017

Obrázek uživatele SKAS

Obdrželi jsme jednu žádost o finanční podporu studentských aktivit z fakultního rozpočtu. Podpora byla přiznána v žádané výši. O podporu je možno stále žádat v souladu s pravidly. Po skončení aktivity realizátor pošle SKAS zprávu z akce a fotografii.

Pro informování a inspiraci je žádost i s rozhodnutím níže uložena ve formátu pdf.

Přihlásit se k odběru Comments for "Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí říjen 2017" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments