Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí v listopadu 2011

Obrázek uživatele SKAS

Po vyhlášení podpory studentským aktivitám z rozpočtu fakulty jsme obdrželi další dvě žádosti, které prošly rozhodovacím procesem. Podané žádosti i s rozhodnutím najdete v příloze k tomuto článku.

Bylo vyhověno žádosti o podporu aktivity, která se pozitivně dotýká fakultní i mimofakultní veřejnosti (veřejné přednášky o Madagaskaru) a která vede prezentaci dobrého jména fakulty mezi zahraničními studenty (exkurze německých geografů).

Přihlásit se k odběru Comments for "Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí v listopadu 2011" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments