Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí v listopadu 2016

Obrázek uživatele SKAS

Obdrželi jsme další žádosti o finanční podporu studentských aktivit z fakultního rozpočtu. O podporu je možno stále žádat v souladu s pravidly.

Texty rozhodnutí spolu s žádostmi jsou v příloze tohoto článku - aby pomohly dalším s představou, jak žádat a s čím je šance uspět a samozřejmě pro veřejnou kontrolu naší práce.

• žádosti Víta Volného zastupujícího spolek EGEA Praha bylo vyhověno ve snížení výši 5000 kč
  • žádosti Barbory Kuprové zastupující spolek Mladí demografové bylo vyhověno v plné výši 5000 kč
  • žádosti Libuše Turjanicové zastupující divadlo Viníci bylo vyhověno v plné výši 5000 kč
Přihlásit se k odběru Comments for "Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí v listopadu 2016" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments