Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí v prosinci 2016

Obdrželi jsme jednu žádost o finanční podporu studentských aktivit z fakultního rozpočtu. O podporu je možno stále žádat v souladu s pravidly.

Dále byla v souladu s usnesením SKAS z listopadového jednání proplacena částka za účast a dopravu na semináři o vysokošklské legislativě v Brně kandidátům do SKAS.

• žádosti Barbory Kuprové zastupující spolek Mladí demografové bylo vyhověno v plné výši 5000 kč
  • Studentům Galatíkovi, Pačesovi a Šonskému byla proplacena účast na semináři a cestovné ve výši (ve stejném pořadí) 738 kč, 729 kč a 738 kč.

Za SKAS Tomáš Janík

Přihlásit se k odběru Comments for "Finanční podpora studentských aktivit - vyhodnocení žádostí v prosinci 2016" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments