Prodloužení studia s obhájenou bakalářkou

Zdravím,

jsem podmínečně přijatá na navazující magisterský obor, mám obhájenou bakalářku a nad 180 kreditů, ale neudělala jsem státnice. Budu muset prodlužovat. Žádnou jinou jsem nestudovala a nestuduji a ještě jsem neprodlužovala. Chci se ujasnit, co to pro mě nyní znamená:

V SIS požádám Studijní oddělení o kontrolu pro postup do dalšího (4.) ročníku studia. Až to potvrdí, prostě se zajdu se Zápisovým listem zapsat do čtvrťáku bakaláře.
Budu následující akademický rok nadále studentem bakaláře bez nutnosti platit za studium.
Musím se znovu přihlásit k NMgr. a složit přijímačky.
Musím se znovu přihlásit ke státnicím, ale pouze k druhé části ústní zkoušky. Je nutné státnicovat ze stejného modulu, u kterého jsem byla vyhozena?
Obhájená bakalářka platí.
Můžu žádat o ubytovací a sociální stipendium. (Nebo je nějaké omezení při prodlužování?)

Snad je to vše. Můžete mi mé domněnky někdo potvrdit či vyvrátit?

Tak vzhledem k tomu, že mám splněno 180 kreditů a status “uzavřela studium”, znamená to, že můj zápisový list bude obsahovat to stejné jako loni (3. ročník)???, ale na rok 2013/2014. Když jsem “uzavřela studium”, mohu si letos zapisovat ještě nějaké předměty? Asi ne, co.

Přihlásit se k odběru Comments for "Prodloužení studia s obhájenou bakalářkou" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.