Stížnost adresovaná vedení fakulty

Dobrý den,
spolu s dalšími studenty máme v plánu psát stížnost přímo vedení fakulty, jedná se o stížnost na špatnou organizaci konkrétního kurzu, v jejímž důsledky jsme kvůli pochybení konkrétní osoby (z Přírodovědecké fakulty) nebyli připuštěni ke státnicím, ačkoliv jsme den předem byli ujištěni o opaku.
Stížnost se posílá poštou, ale nevím jak označit obálku (konkrétně komu ji adresovat), aby se dostala skutečně do rukou ideálně děkana fakulty.
Předem děkuji za odpověď.

Pošlete to doporučeně na děkanát (Albertov 6) na jméno pana děkana, viz https://www.natur.cuni.cz/fakulta/o-fakulte/kontakt

S tímhle by vám taky měl být schopen pomoci váš senátor - od toho tu jsou. Ale záleží na vás.

Hodně zdaru!

Obrázek uživatele Jan Kriz

Pokud si chcete ušetřit poštovné a urychlit to, tak zajděte na podatelnu a tam dopis adresovaný panu děkanovi odevzdejte. Dají vám potvrzení, že to přijali (možná to bude chtít si o něj říci, ale každopádně ho vydají).

Pro zrychlení procesu doporučuji také zaslat to samé panu děkanovi e-mailem a vhodné je v této věci kontaktovat vaše zástupce - senátory. Mají zkušenosti a můžou v lecčems pomoci - takže doporučuji začít u senátorů a následně, po konzultaci s nimi, zaslat písemnou stížnost děkanovi.

Jan Kříž

Přihlásit se k odběru Comments for "Stížnost adresovaná vedení fakulty" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.