Uznání/neuznání záměnnosti předmětů

V akademickém roce 2013/2014 jsem absolvoval předmět MB170P09U namísto povinného MB170P09O. Podle SISu jsem usoudil, že předměty jsou záměnné - viz příloha. Při kontrole před státnicemi mi ovšem SIS hlásí, že nemám splněný předmět MB170P09O. Nevíte, prosím, kde by mohla být chyba? Od letošního roku již předměty nejsou záměnné, ale to by přece nemělo mít vliv na to, když jsem jej záměnné absolvoval v loňském ak. roce, nebo se mýlím?

Děkuji Vám moc za pomoc, na studijním oddělení mi zatím neporadili.

Obrázek uživatele Jan Kriz

Ve sporných případech je rozhodný studijní plán a jeho nastavení dle Karolinky, která platila při nástupu do prváku.

V realitě ke změnám dochází - neměly by ale nikdy poškodit studenta. Pokud skutečně došlo ke změnám, které mají na studenta vliv, tak je vhodné se obrátit na studijní proděkanku. Věřím, že při osobním jednání (nejlépe po zaslání informací e-mailem předem) bude situaci nějak řešit (pravděpodobně spolu s garantem předmětu/oboru).

Pokud by výsledek byl takový, že by student měl pocit, že byl poškozen, je vhodné se obrátit na studentské senátory - s konkrétním zdokumentovaným případem.

Jan Kříž

Přihlásit se k odběru Comments for "Uznání/neuznání záměnnosti předmětů" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.