Polpatky za dElší studium

Ahoj, potřebuji radu někoho zkušeného v oblasti poplatků.

První rok jsem studoval VŠE, tam jsem studia zanechal a nastoupil jsem na MFF. Důležité je, že jsem se z VŠE odhlásil ke dni, ve kterém jsem byl zapsán na MFF (tzn. jeden den souběžné studium). Nyní jsem student MFF, ale studium pravděpodobně nedokončím. Od příštího roku chci začít studovat opět na VŠE bakaláře. Moje otázka je, jestli budu muset Bc. stihnout za 2 roky a pak NMgr. za 1 rok, nebo jestli si mám studium MFF co nejdříve přerušit a po dokončení VŠE Bc. (po třech nebo dvou letech?) studium na MFF ukončit. I po přečtení většiny komentářů si z toho nedokáži odvodit důsledky pro moje studium.

Děkuji a přeji hezký den.

Uz je jasne proc si zadnou skolu nedokoncil, kdyz si nedokazes odvodit poplatky za studium…..Vsechno co si nestudoval soubezne se ti odecte od 48 mesicu studia zdarma :-) Za kazdy den navic co studejs platis..

Hodne stesti s dalsim studiem ale spis doporucuju jit pracovat vysokoskolaku uz mame dost :-)

Díky za odpověď Petrovče :) Jen k tvé poznámce - jestli mám nebo nemám na vystudování přenech profesorům, a to ty, předpokládám, nejsi.

Od doby zdarma de odečítají všechna neúspěšná studia. Přerušení do dokončení jiného studia je řešení, ale nelze přerušit ne neomezenou dobu a není na to automatický nárok.

Přihlásit se k odběru Comments for "Polpatky za dElší studium" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.