Studium dvou oborů současně (řeším předměty, ne poplatky)

Zdravím a prosím o radu. Zajímalo by mě jestli je možnost studovat na PřF dva obory současně - aktuálně studuji Molekulární biologii a biochemii organismů, ale uvažuji, že bych začala studovat ještě KATA. Několik předmětů ve studijním plánu KATA jsou shodné s předměty, které už mám splněné na MOBIBO, jak se tahle situace řeší? Dostala se ke mě informace, že by se mi splnění kreditů počítalo pouze pro jeden obor, čili předpokládám pro KATA, kde je daný předmět povinný a pro druhý - MOBIBO bych si musela kredity v daném modulu nahradit jiným předmětem. Máte s tím někdo zkušenost?? Předem díky za odpověď.

Obrázek uživatele vojtech

Možné to je, ale za jednu zkoušku dostaneš kredity jen jednou (za jednu práci jedna odměna). Tedy i když je nějaký předmět stejný, kredity se započítají jen do jednoho oboru. Takže si člověk musí ve druhém oboru nabrat kredity nějak jinak, případně požádat o individuální studijní plán.

—-
Vojtěch Zeisek
Katedra botaniky PřF. Botanický ústav AV. Per aspera, Aspergilus et Asparagus ad A/astra. Web. Galerie.

Přihlásit se k odběru Comments for "Studium dvou oborů současně (řeším předměty, ne poplatky)" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.